| ed23tm a întrebat:

Este adevarat faptul ca daca te masturbezi sub varsta de 20 ani poti avea probleme de erectie in viitor?
De ce?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Numai daca exagerezi cu asta, si o inlocuiesti cu a avea o relatie normala cu o fata/femeie! vei putea avea dificultati in a avea, dar mai ales de a mentine erectia!

| TipulVerde a răspuns:

Nu cred ca vei avea vreo problema cu erectia, ci cu ejacularea precoce, dar asta doar daca esti vreun disperat care si-o da de 20 de ori pe zi, cate 45-55 de secunde de lucru manual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, vei surzi si iti va cadea parul din nas.

Răspuns utilizator avertizat