| abby111 a întrebat:

Este bine daca inghiti sperma? are vreun efect pozitiv/negativ? funda

Răspuns Câştigător
| christina1370 a răspuns:

Daca iti face placere, poti sa inghiti. Asta tine de fiecare in parte.
Efecte negative, nu sunt. Efecte pozitive. ce efect pozitiv ar putea sa aiba?hee hee
In concluzie, nu iti face rau, si poate fi inghitita atata timp cat nu ai o problema cu asta.

xoxo

9 răspunsuri:
| Alissya97 a răspuns:

Aww,e scârbos! şi nu, nu are nici un efect. whatever, take care!

| anonymus a răspuns:

Da e buna,iti scade sansele de cancer la san, si are multe vitamine si minerale, tu de ce crezi ca inoata aia acolo intruna?

| Laya a răspuns:

Consumul excesiv de alcool dauneaza grav sanatatiilaughing!
Vezi ca cica contine vitamine...confused daca totusi incerci, sa-mi spui si mie ce gust are...laughing

| adela93 a răspuns:

Este bine fake bine la ten

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Neinghitit sperma=negativ=sa fii insarcinata
funda

| MindBlowing a răspuns:

Nu stiu... incercam ceva pe termen lung si vedem ce se intampla?

| paulsefuteinbazadedate a răspuns:

Am auzit ca ajuta sa slabesti. Deci daca esti o grasa du-te si mulge pe careva.

| D3eaa a răspuns:

Iiachh... unu negativ. consumul de lichide are un rol mare īn consistenţa şi gustul spermei,... pentru una de scurtă durată, rezultatul este clar unul negativ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica unu pozitiv, ca are nu stiu ce vitamine si prostii chatterbox.