| Dm_Flori_1998 a întrebat:

Ce se poate intampla daca înghiți sperma?

17 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Ramai gravida

| Liviu a răspuns:

Nimic,faci o data 'bleah' si iti trecelaughing nu faci copii daca esti barbat de fapt nici daca esti femeie nu faci daca inghiti laughing Ca sa ramai insarcinata, trebuie sa intre in vagin happy

| AlexanderAdrian a răspuns:

Se pot intampla doar doua lucruri negative - sa nu-ti placa gustul sau sa te ineci cu ea. Trebuie sa intelegi ca gustul in mod normal nu are cum sa placa, nu are nici gust de mar nici de cartofi, nu e adica identificabil cu ceva comestibil.

Gustul in mod normal e insa acceptabil doar cand esti excitata, daca l-ai incerca in alte conditii cu siguranta nu ti-ar placea.

Si s-ar intampla aproape sigur un singur lucru pozitiv, sa-i provoci o placere deosebita partenerului.

Rau nu-ti face la stomac, nici in alta parte si desigur nu ramai nici insarcinata dar partea asta sunt convins ca o stiai deja.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Nu iti fa griji, nu mori

| mimiwewem a răspuns:

Nu se întâmplă nimic. Nu rămâi gravidă.
Stai liniștită.

| mihai69 a răspuns:

Nimic. Doar că e posibil să ți se facă greață și nu cred că ai vrea să te apuce starea de vomă în timpul unui act sexual (fie el și oral, sau cu atât mai mult). Mai bine fă un test înainte, să n-ai surprize (îl masturbezi și iei cu degetul să guști „produsul").

| sofisis a răspuns:

Nimic.Decat sa nu iti placa gustul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate intampla sa iti placa sau se poate intampla sa nu iti placa. Cel mai probabil varianta a doua. Dar cam asta ar fi tot ce se poate intampla. Acum depinde cata vrei sa inghiti, presupun ca daca inghiti mai mult de doi litri o data vei avea probleme cu respiratia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa mori.

| Fernando9Torres a răspuns:

O sa nasti pe nas.Ce intrebare laughing, mi-ai facut ziua mai buna.
Acuma serios, stai chill nu se intampla nimic

| stark47 a răspuns:

Nimic.nu dauneaza sanatati daca la asta te referi.

| tteo92 a răspuns:

Nu stiu, intreaba o specialista rolling on the floor)

| LoriLoL a răspuns:

O sa faci tripleti.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Ma depasesc lucrurile de genu.
Macar sa se intample intr-o relatie serioasa si ok.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Da de ce te depasesc domle? N-a vrut niciuna sa ti-o inghita?

| Iluzionistul69 a răspuns:

Absolut nimic este dulce la gust s-ar putea sa mai vrei, incearca si vei vedea ca o sa-ti placa mult, iti garantez!

| LedZep a răspuns:

Te vitaminizezi - vezi pe internet ce substante benefice contine (multe).