| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

Este bine sa faci exercitii(alergari, abdomene, etc)in timpul menstruatiei?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

In timpul menstruatiei poti face sport, dar nu de-acela care implica sarituri, sau de-acelea periculoase. Poti alerga poti face exercitii usoare, dar nu poti sari.

Si da...este bine sa faci sport atata timp cat nu e periculos, in plus te ajuta sa diminuezi putin din durere, daca nu iei pastile pentru menstruatie.

Bafta.happy

1 răspuns:
| DeNyyy a răspuns:

Pai sa stii ca eu fac sport in fiecare dimineata si m-am invatat asa si nu pot sa renunt. si in timpul menstruatiei fac fara nici o grija. bunica imi tot zicea ca nu e bine ca o sa iti curga mai mut ca nu stiu ce da eu...tot cu ale mele raman.