| RAY a întrebat:

Este castrarea benefica pentru barbati neatragatori din punct de vedere fizic? adica din cate am citit dupa castrare numai simti dorinta sexuala numai ai frustrari,complexe, numa lucruri pozitive vad eu in asta

35 răspunsuri:
| alexandrey a răspuns:

Inteleg ce vrei sa zici, fiecare trebuie sa existe

| RAY explică (pentru alexandrey):

Eu nu vb de sinucidere, eu am scris despre castrare

| Elide a răspuns:

Pai va înecați daca nu sunteți în stare. laughing

| KenNine a răspuns:

De ce crezi asta?
Fiecare are dreptul la opinia lui.
Nu vad din punctul meu de vedere bine sa se castreze un barbat numai ca nu arata bine.Sunt probleme mult mai grele in viata.Si nu cred ca asta rezolva situatia.
Dar fiecare decide ce vrea, cum vrea sa-si traiasca viata.
Lumea mereu e rautacioasa dar trebuie tu sa te simti bine si famiia ta si restul numai conteaza.
Dar de ce ai adresat aceasta intrebare?
Ai vreo idee in viitorul apropiat sau ce?

| RAY explică (pentru KenNine):

M-as bucura daca nu as mai simti atractie fata de sexul opus, nu as mai avea frustrari si complexe, ce sens are sa ma atraga fetele frumoase daca eu nu le atrag pe ele

| KenNine a răspuns:

Nici eu nu vb de sinucudere vorbeam daca ai vreo intentie sa te castrezi.Nu numai aspectul fizic conteaza.Conteaza ce ai in interior.Dar inteleg la ce te referi. Fetele din ziua de astazi nu mai sunt cum era inainte.

| RAY explică (pentru KenNine):

Nu conteaza pe naiba suntem finte vizuale

| KenNine a răspuns (pentru RAY):

Si ce daca stii urat, prost etc tu n-ai dreptul la viata, opine etc

| KenNine a răspuns (pentru KenNine):

Esti

| RAY explică (pentru KenNine):

Ba da, dar castrarea ar ajuta la oprirea dorintelor sexuale, nu ar mai fi violuri

| KenNine a răspuns (pentru RAY):

Violuri! De ce ai viola? Dorinta sexuala numai tu si numai tu poti sa o stapanesti.

| RAY explică (pentru KenNine):

Nu vb de mine si de uni, e frustrant sa vezi fete frumoase si nici una sa nu se uite la tine

| KenNine a răspuns (pentru RAY):

Inteleg.Dar nu poti obliga pe nimeni.Stiu e fustrant.Am trecut si eu prin asa ceva.

| RAY explică (pentru KenNine):

Nici n-am propus asa ceva

| KenNine a răspuns (pentru RAY):

Stiu ca n-ai propus dar am spus asa ca sa intelegi.

| RAY explică (pentru KenNine):

Eu am vorbit despre mine nu despre alti, cred ca asta e ceva ok, decat cu complexe si frustrari mai bine fara

| KenNine a răspuns (pentru RAY):

Tu decizi dar trebuie sa te gandesti bine.

| RAY explică (pentru KenNine):

M-am gandit foarte bine si ar fi super daca nu as mai simti nimic sexual

| KenNine a răspuns (pentru RAY):

Cati ani ai?
Nu iti doresti o familie?
Nu vrei copii?

| RAY explică (pentru KenNine):

27,nu simt nevoia asta, nu imi doresc asa ceva, plus ca eu nu sunt genul care sa visez

| KenNine a răspuns (pentru RAY):

Atunci de ce vrei sa stai pe pamant.Ai altceva ma refer un scop.

| RAY explică (pentru KenNine):

Crezi ca singurul scop e o nevasta, copil si atat?

| KenNine a răspuns (pentru RAY):

Nu neaparat.dar gandeste-te daca mori orice se poate intampla ce ai realizat?

| RAY explică (pentru KenNine):

Multe am trait a exista e o realizare mare

| Elide a răspuns (pentru RAY):

Frate tu nu vrei sa te căsătorești? Adică daca fetele frumoase nu mă vor, gata s-a terminat, are balta peste până la urmă vei găsii o fata calumea decat una frumoasa și proasta mai bine una cat de cat normala și cu ceva in cap cu, care ai ce sa vorbești!

| RAY explică (pentru Elide):

Cum afrodita ai gasit intrebarea asta?

| RAY explică (pentru Elide):

O atee voi gasi si eu asa e

| Elide a răspuns (pentru RAY):

Nu am adus in discutie nici o religie. laughing Incerci sa ajuti un om si te ia la misto cu Afrodita lui cu tot laughing

| Elide a răspuns (pentru RAY):

PaI normal o atee, cand stati la masa sau la tv tu iI zici"Dumnezeu nu exista"si ea raspunde "Chiar ca nu exista" laughing laughing laughing

| RAY explică (pentru Elide):

Nu rade de credinta mea fata de afrodita, mai ales sa spuna si copii ce mare bucurie o sa fie

| RAY explică (pentru Elide):

Slava tie zeita a frumusetii

Slava tie zeita a dragostei

Slava tie mama a oamenilor

Slava tie stapana a troienilor

Slava tie zeita a romanilor

Slava tie zeita a voluptatii

Slava tie vestitoare a bucuriei

Slava tie vestitoare a primaverii

Slava tie indreptar al iubirii

Slava tie elixir al dragostei

Slava tie liant al inimilor inflacarate

Slava tie preafrumoasa Afrodita

Slava tie mama a lui Eros

Slava tie hranitoare a cuplului

Slava tie foc nestins al dragostei

Slava tie zeita a zeilor

| KenNine a răspuns (pentru RAY):

Asta da.Dar e bine ca te simti bine, dar a exista nu-i tot.

| RAY explică (pentru KenNine):

Normal ca nu, a face umbra pamantului nu-i un scop

| KenNine a răspuns (pentru RAY):

Lumea ar fi mai buna fara anumiti oameni nu neaparat de cei diferiti.

| rupbucile6969 a răspuns:

Nu mai*