| Danutz_8401 a întrebat:

Este chiar asa de greu sa iubesti?

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

Nu, este chiar usor, dar trebuie sa gasesti o persoana care sa merite

10 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Nu e greu sa iubesti e greu sa iti treacabig grin

| cioko19 a răspuns:

Nu este greu deloc. trebuie doar sa gasesti persoana potrivitahappy.

| Ana a răspuns:

Nu e greu deloc, dar dup aia poate o sa suferi si te gandesti ca mai bine numai iubeai sad

| amoremioX a răspuns:

Nu este greu sa iubesti,, este mai greu sa ti * vie* acea iubire si s-o faci iubirea perfecta la care toata lumea aspira pentru ca asta dupa parerea mea ar aduce fericirea suprema,, nu ti-ar pasa de ce se intampla ai avea un motiv de fericire care vine din suflet si-ti da putere:*

| cyufulyky a răspuns:

Pt thn? DA... daca nu stii sa-ti asumi anumite responsabilitati si anumite promisiuni...winking

succes!winking

oare tu crezi ca ai gasit persoana potrivita?thinking
in fn...oh go on

| eni a răspuns:

Nu e greu, e mai greu sa uiti.

| ancutzasweet a răspuns:

Nu e greu deloc...habar nu ai cand se intampla... te trezesti indragostit lulea si nu iti poti explica de ce.Cand e iubire fi sigur ca nu o sa-ti poti explica de ce iubesti persoana de langa tine... o iubesti pur si simplu.cu defecte cu tot! O sa iubesti cand nu te astepti.pentru ca dragostea ba buzna fara sa anunte sper sa-ti fie de folos parrea mea kisss

| VladRO a răspuns:

Nu e greu deloc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este greu sa iubesti, este greu sa gasesti pe cineva care sa te iubeasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este greu...acum depinde si pe cine big grin