| anonim_4396 a întrebat:

Este dragut serialul dexter?

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Eu îl urmăresc cu plăcere.

| RaZ4Ing a răspuns:

Da e dragut! Bine zis Marius997 laughing

| ZaineaM a răspuns:

Daca pentru tine dragut = sangeros, criminal, etc. Atunci DA! Este dragut happybig grin

| DudaYeah a răspuns:

În primul rând.
Nu ştiu dacă ai observat dar aici este D/S.
În al doilea rând.
Cum ai putea spune despre un serial că este drăguţ? straight face
Adică eu ştiam că draguţ se foloseşte atunci când te referi la un gest sau la un băiat. Dar poate că sunt eu înapoiată.
Şi da, serialul Dexter este destul de interesant.

| Marsi a răspuns:

Da este foarte taree ti-l recomand cu cea mai mare placere si ai putea sa te uiti si la Lie to Me

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta este intrebare pentru Dragoste si sex? Intrebarea va fi mutata.Citeste si respecta regulamentul.