| anonim_4396 a întrebat:

Este interzis sa te saruti in incinta scolii?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este interzis!

| Durassica22 a răspuns (pentru Violleta2022):

Serios? De ce?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Durassica22):

Pentru ca scoala este o instututie de invatamant unde mergi sa inveti, sa primesti educatie, nu sa aveti activitati private sau intime, precum pupatul, pipaitul, care se considera atitudini indecente si sunt sunt interzise.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. In vazul profesorilor. happy

| UserulAnonim a răspuns:

Holul liceului meu e plin de cupluri care se ling in cel mai scarbos mod cu putinta, dar nu le zice nimeni nimic.
Sa inteleg ca nu e interzis... ok. Nu stiu la ce scoli studiati voi dar vreau si eu! straight face

| Rico_Tico_2000 a răspuns:

Dacă ești gay atunci da

| Dragomir_Neli_1980 a răspuns:

Nu, daca te pupi cu profesoru'