| Aldutssss31 a întrebat:

Este mai bine sa faci videochat la studio sau acasă? Unde se câștigă mai bine?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La studio iti păstrează comision dar de acasa iei toti banii.

| sophy4444 a răspuns:

Acasa, dar mai bine nu fa videchat!

| xilef123 a răspuns:

Daca ai tot ce iti trebuie:
spatiu,
conexiune buna la net,
camera video performanta,
card pe care sa incasezi banii,
stii site-uri unde sa intri si care sa te si plateasca,
si mai ales daca stii ca esti o persoana organizata care se tine de treaba,
atunci de acasa e f bine
daca nu, la un studio INSA e bine sa mergi acolo doar pe recomandari, altfel ai toate sansele sa ajungi la produs prin Italia sau Turcia;-)

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca detii un spatiu adecvat si ai dotarile minim necesare in acel caz este indicat sa practici activitatea de videochat de acasa. Dar sa fii inregistrata si sa platesti impozit pe venitul declarat. Succes!

| Sofer a răspuns:

De acasă.