| Iluzionistul69 a întrebat:

Merita sa faci videochat, se castiga bine in domeniul asta? Doar fetele fac videochat sau si baietii fac asta?

11 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Se plătește bine, ca îți maltratezi conștiința, nu e chiar lucru ușor.

| Mosotti a răspuns (pentru ania):

De ce sa isi maltrateze constiinta? Cand scapam de conceptiile invechite?! Imi maltratez constiinta daca fac rau altora.
E o meserie ca oricare alta. Atat timp cat nu faci rau altora, e okey.
E o ramura necesara in societate ca si prostitutia, se platesc impozite, e okey.

| Mosotti a răspuns:

Se castiga bine, si baietii fac, mie mi s-a propus in 2012 sa fac, dar fiind cam bolnavior am refuzat, faceam sala si aratam okey.

Nu e prea mare efort.

| Iluzionistul69 explică (pentru Mosotti):

Cine ti-a propus sa faci? o fata sau baiat? Era un prieten/prietena? detaliaza...

| Mosotti a răspuns (pentru Iluzionistul69):

Nu stiam prea multe ca am refuzat, unul de la sala propusese, un coleg, daca ma interesa intrebam mai multe, probabil ca el facea.
Era din ala care mai baga steroizi ca sa arate mai musculos.
A propus sa fac videochat, si vazusem si eu nu stiu unde baiat singur care facea videochat.
Cica si pentru femei dar si pentru homo sau bi.

Mai ales ca deja de la un timp barbatii care arata mai bine sunt mai rari. Dar noi daca nu aveam munca si familie, trageam la sala.

| Iluzionistul69 explică (pentru Mosotti):

Posibil sa fi fost gay ala cere te-a abordat acolo la sala, credeam ca ti-a propus o fata asa ceva...

| Mosotti a răspuns (pentru Iluzionistul69):

Habar nu am daca era gay, poate era, nu o fata mi-a propus, sau probabil ca era chiar afacerea lui, cine stie.
Oricum arata asa mai golanel la figura.

| helpforyou a răspuns:

Merita daca stii sa faci dar daca mai stii si sa te promovezi. Altfel nu.

Vrei sa faci singur, cu o fata sau cu un baiat?

| Fantaspirit a răspuns:

Merita sa faci cu o gagica nu singur. Ele singure fac bani oricum + Only Fans.

| Iluzionistul69 explică (pentru Fantaspirit):

Normal ca vreau cu o gagica altfel nu merge... sunt in cautare momentan.

| Mosotti a răspuns (pentru Iluzionistul69):

Eu am vazut si barbat singuri la videochat, de ce sa nu mearga? La ele cum merg singure?
Plus ca barbatii nu vor sa vada si barbat in peisaj, fetele nu vor sa vada fete.