| LanguageMaster a întrebat:

Ce este un studio de videochat și cu ce se ocupă acestea?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E ca un bordel/puf, doar ca nu vin clientii acolo, ci urmaresc "actiunea" prin intermediul camerelor video si a internetului.

| Wr3nch a răspuns:

Un studio de videochat angajeaza modele, si ofera servicii de videochat. De obicei ofera fetelor spatiu, echipament si alte lucruri necesare ca ele sa poate face un stream de calitate. La finalul lunii o parte din incasari sunt retinute de studio ca si comision, si fetele primesc diferenta ca salariu.