| anonim_4396 a întrebat:

Este normal ca in unele dimineti sa nu am erectie?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca penisul nu intra in fiecare dimineata in erectie in consecinta raspunsul este DA, si acest lucru isi are explicatia in faptul ca erectia apare numai/doar in anumite cazuri si situatii care corespund urma unor stari de fapt de moment. Sanatate!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da, este normal.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu este normal, ca baiat ar cam trebui in fiecare dimineata sa ai erectie, daca nu se intampla mai mult de cateva zile/ saptaman nu ar trebui sa te mai ingrijorezi.

| Pool77 a răspuns (pentru MihaiNicu23):

De ce n-ar fi?
Eu nu prea am erectie de dimineata si totusi cand vreau sa fie tare, e tare.

| alexandruanghel a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Pai e cam asa. am erectie intr-o dimineata, 3 dimineti nu mai am, si tot asa.