| deffect a întrebat:

Este normal ca "sperma" sa fie de culoarea, ca apa de la robinet, dar groasa? Normal ar fi sa fie alba alba nu?

Răspuns Câştigător
identitate
| identitate a răspuns:

Daca ai vazut-o si alba e pentru ca te masturbai mai rarhappy. Cu cat ejaculezi mai des cu atat sperma devine mai incolora. E alba de la numarul mare de spermatozoizi.Si nu produci pe cati se pare ca ai nevoiehappy. Nu te mai masturba un timp si data viitoare o sa fie iar alba.

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Da, alba ca zapada! O sa vezi tu ceva mai tarziu cand o sa fii insamantat!

| Silviu591 a răspuns:

Cum nu stiai? trebuie sa fie neagra.

| TheMihutz a răspuns:

Ce? Nu stiai ca se face verde daca mananci ceapa?

| aiam a răspuns:

Ai uitat sa spui ca are gust de brînza(rofl)

| deffect explică:

A
m vz in filme ca "sperma" e alba ca laptele la mine este ca apa de la robinet laughing :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cresti un pic... ai 12-13 ani COPILE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, este normal ca ea sa fie asa cum spui, ca apa de la robinet si putin groasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, este normal ca ea sa fie asa cum spui,ca apa de la robinet si putin groasa.

| esperado a răspuns:

Normal e sa fie alba, daca e incolora si e subtire ca apa inseamna ca e o problema, si ar fi bine sa consulti un medic pentru a nu ramane cu urmari pe viitor, adica dintr-un motiv sperma nu are spermatozoizi si nu e bine daca nu tratezi problema e posibil sa ramai asa.