| ElvySweet a întrebat:

Este normal ca unui baiat atunci cand se saruta cu o fata sa ii curga lichid seminal?

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, dar nu prea curge, ci apar la varful glandului, 2-3 picaturi de lichid preejaculator, translucid, care contin zeci de mii de spermatozoizi si care au rolul atat de a facilita penetrarea cat si curatarea canalului de la urinarea anterioara, pentru a nu afecta calitatea spermei! Este semnul maximei excitatii! In faza asta, este preferabil ca fata, eventual, daca el se plange de dureri de testicole, sa il mangaie/frece putin, si el ejaculeaza foarte repede si scapa de durere! Decat fete santajate cu durerea "insuportabila" si care cedeaza si isi pierd virginitatea pentru nimica toata, nu e preferabil asa?! Aceeasi chestie e valabila si la Petting!

| ReiVaN a răspuns:

Asta da ejaculare precoce!

| ombladon a răspuns (pentru ReiVaN):

Esti paralel...

| ReiVaN a răspuns (pentru ombladon):

Faceam misto...
Faci de ras omul ala de la avatar.

| ombladon a răspuns (pentru ReiVaN):

Tu te faci de ras pe tine insuti

| ReiVaN a răspuns (pentru ombladon):

Punem pariu?
Macar ai sange-n tine sa nu umblii cu ombladon la avatar si-n nick si sa asculti ROA.

| Seby90 a răspuns:

Da este normal, uite ca asa inveti ca si barbatii se mai udabatting eyelashes.

| RAY a răspuns:

Cum ma sa fie posibil daca sperma e in testicule? e imposibil, gandeste logic

| RAY a răspuns:

Saliva lui intra in contact cu organismul tau dar ea nu contine spermatoizi

| Emilian65 a răspuns:

Este normal, pentru ca baiatul se excita in momentul in care saruta o fata.

| Azµre a răspuns:

Da! Foarte normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,depinde cat de usor se poate excita.

| danielcoman32 a răspuns:

Se excita baiatul, e mai usor de impresionat, dar este nomal!

| KOKOTsiTI a răspuns:

Da poate sa curca in gura ta