| Alinamiinima a întrebat:

Este normal dacă penisul meu pocnește? Haideți să vă explic: în momentul în care penisul meu se află în erecție, dacă apăs puțin mai tare cu podul palmei pe el pocnește ceva în interior, în zona tendonului penian, mai exact, în momentul când penisul este erect iar eu aplic palma pe el și apăs puțin mai insistent penisul în jos, se aude o trosneală însoțită de o stare ușoară de plăcere inexplicabilă, drăgălașă... Voi, băieți, ați pățit asta sau sunt eu oleacă diliu?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O fi vreun șurub slăbit.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria, este ceva normal ce se intampla cu penisul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am patit ceea ce descri tu!

| Ionutcr33 a răspuns:

Da este destul de normal. Si mie mi se intampla cand fac lb.

| ToniNebunul2001 a răspuns:

Si eu patesc la fel dar nu-mi trosneste penisul deci cred ca nu e ceva grav dar nu sunt un expert sau un doctor asea ca daca esti ingrijorat adreseazate unui specialist.

| VandamSerifu a răspuns:

Ai banana stricată, ceva nu-i bun, la mine e tank, își dă laba automat.