| AndreiDaniel12 a întrebat:

Salut, am 18 ani si am si eu o intrebare, pot pune prezervativul si pe penisul care nu este in erectie si dupa sa incep partida sexuala, adica ma refer daca prezervativul va ramane pe penisul care o sa fie erect dupa

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este practic imposibil sa poti pune prezervativul pe ceva care este foarte moale precum o carpa ....ca doar nu il vei indesa cu degetul, ca nu face sens si apoi, nu intra nicaieri happy

| dullcat a răspuns:

Buna.Raspunsul e clar nu!