| TomaRo a întrebat:

Este normal dupa masturbare sa am o senzatie ciudata si daca mai incerc sa ma masturbez ma doare?
Inca nu am trecut prin pubertate si sunt virgin.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Senzatia mai ciudata care poate sa apara in cazul unora dupa ce s-au masturbat, poate fi apreciata ca fiind normala insa este anormal sa apara senzatia de durere in situatiile in care nu s-a procedat brutal, violent sau pe o perioada prea lunga ca timp. big grin Sanatate!

4 răspunsuri:
| TomaRo explică (pentru corbulalbrosu):

Nu e chiar ciudata...e mai mult de satisfactie.dar multumesc ☺

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este normal!
Dupa masturbare, ia o pauza, asta iti spune si corpul, ca nu-i normal sa targi non stop de cucul ala, maia les cand esti inca atat de micut ca nici sperma nu ai.

| darrio2007 a răspuns:

E normal. Dar de ce il chinui pe săracul cuculeț? Nu vrei să il mai ai si cand vei face sex cu cineva?

| Naghy a răspuns:

Supra soliciti nervi cat si organismul avand o varsta frageda sistemul nu are de unde sa-ti distribuie spermatoizii avand undeva la 19 ani atunci corpul este in intreaga sa valoare are de unde maduva spinari cap unchi etc.