| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa cred ca pe mine m-a adus barza? la varsta mea de 22 de ani?

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te-a adus gandu sa pui intrebarea aici nimic mai mult iar barza aduce doar viermi si zboara.

| DNSK a răspuns:

Sigur k da! si la 40 de ani poti sa stai cu mama si sa crezi ca te-a adus barza! nu-i stres, nu esti singurul!

| simiy a răspuns:

Da este absolut normal sa crezi asta la 22 de ani mai ales cand te plictisesti si nu mai stii ce sa faci happy Cred ca te-ai plictisit foarte cand ai pus intrebarea asta nu? Si eu ma plictisesc de asta iti raspund happy

| xProxy a răspuns:

Aoleu! Eu stiu de la 7 ani ca oamenii fac sex pentru a se reproduce... cum pls sa crezi la 22 de ani in barza rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine m-a adus avionu' b-)

| Allergikaa a răspuns (pentru anonim_4396):

La clasa 1?laughing

| anonim_4396 explică (pentru Allergikaa):

Nu. Am vrut clasa a 2a sa am loc langa aripa sa o vad mai bine laughing Clasa 1 era numai in fata. si m-as fi plictisit de atata ''nimic'' pe geam.

| Allergikaa a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor e bun atuncilaughing

| anonim_4396 explică (pentru Allergikaa):

Pe tine ce te-a adus?laughing)

| Allergikaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am venit cu autobuzusmugsmug, mai low buget, da o fost binelaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ce nu e adevarat aici?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu laughing

| Cosmotel a răspuns:

Probabil nu vrei sa-ti imaginezi in ce pozitii te-au conceput ai tai laughing

| costellodonatz a răspuns:

Buna gluma, bv laughing)pacat ca la unii simtul umorului este in forma rudimentara...

| MaicutaMaui a răspuns (pentru costellodonatz):

E de vina prostia omeneasca, cu cat creste mai mult, cu atat se diminueaza simtul umorului.

| Allergikaa a răspuns:

rolling on the floor poate tea adus Barzoiu cine stielaughing. Dar cel mai probabil esti un spermatozoid ovulat care a ajuns la varsta ta(care o fi ea, nu cred ca ai 22), si s-a gandit sa afle de unde vin copii. Uita-te pe Redtube, ti se explica prin imagini detaliatelaughing.

| TotEuMa a răspuns:

Absolut, la fel de normal cum e si sa crezi ca frunza de pe steagul Canadei este de Canabiswinking rolling on the floor)))

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Astea-s întrebări? Hai mă du-te şi joacă-te în nisip.

| culmea a răspuns:

Daca vrei poti sa crezi ca te-a adus posta.

| Elvena a răspuns:

E decizia ta daca vrei sa crezi asta; Cum unii inca vor sa creada ca exista Mos Craciun si iepurasul de paste, si tu poti face la fel in legatura cu barza ta. Ideea e ca poti sa crezi ce vrei, dar macar sa stii ceea ce se intampla cu adevarat.

| Marius_Florea_1990 a răspuns:

Da Petrut este normal sa crezi astalaughing))

| Xicsul a răspuns:

Haahah,fail troll

| Nastrut_Andrei_1990 a răspuns:

Ala e atat de naiv ba eu s-ar puteam sa am un copil de varsta ta laughing