| paezi a întrebat:

Este o chestie pe telefon care daca te suna mama ai o melodie speciala si daca te suna tata ai alta melodie cum pot sa fac asta
?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe melodie si la optiuni setezi sa fie melodie apel pentru contact(trebuie sa fie contactul salvat in memorie telefon nu pe cartela, te intreaba cind setezi)

3 răspunsuri:
| TRANSVERSAL a răspuns:

Dai la setari si fiecaruia i atribui o melodie. setari sunet

| Adrrean a răspuns:

Ai optiune sa personalizezi fiecare contact din telefon, oricarui numar dorit ii asociezi o melodiehappy

| eduard50 a răspuns:

Barnuam unde e