| alexandralovepurple a întrebat:

Stiti cum bag pe telefon o melodie speciala pentru. cineva cand suna telefonul? Dau funda speciala Plzz Ajutati-ma cat mai repede!

3 răspunsuri:
| Malvie a răspuns:

Http://www.ringtonuri.net/ringtones-tag/melodii-telefon/ - Uite un site de unde poti sa iti download'ezi muzica speciala pentru telefon. Sper ca asta e ce cauti tu:*. Sa ai o zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emil lassaria guntanamera
Tokio Drift
Crusth ft Alexandra Ungureanu-I need u more
PittBull ft. Shaggy-Fired Up
Mohombi - Bumpy Ride

| alexandralovepurple explică (pentru anonim_4396):

Ce`s Astea? Nu vreau melodii cum sa bag melodie speciala pentru cv cand suna telefonul!