| Xa009 a întrebat:

Este ok daca merg la un prieten si punem un film porno si facem o laba?Asta nu inseamna ca sunt gay nu?adica ne plictisim si ne mai uitam la un film pornonu?happy

9 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Nu inteleg de ce trebuie sa faceti asa ceva in grup si nu separat?

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Daca atunci cand iti faceai laba nu te gandeai la Baiatu din film sau la prietenul tau. NU esti gay. happy stai linistit

| WholeWorld a răspuns:

Si daca asa sa faci si sex daca te plictisesti cu prietenul tau?laughing
Nu e ok e anormal

| giulian9 a răspuns:

Daca te uiti nu e bai, insa daca iti mai faci si o laba inseamna ca aveti o problema laughing)

| 1000bodies a răspuns:

In loc sa va uitati la un film porno mai bine iesiti afara sau cititi o cartestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la te uita pana la a face ce zici tu e o diferenta...

| MasterYoda a răspuns:

Daca va faceti unul celuilalt atunci da, sunteti.

| cursedkid a răspuns:

Cauta o fata! si faceti un FourSome!big grin

| JAIL a răspuns:

Sunteti amadoi gay.Este anormal