| Tzucu a întrebat:

Vine prietenul meu la mine pentru prima oare, ce sa facem adica, sa nu ne plictisim, dar fara sa ne uitam la film, ca la film ne-am uitat la el acasa sfaturi, idei, dau funda! kiss

Răspuns Câştigător
| OmbladoN_1959 a răspuns:

Sex

8 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

Pff si eu am nevoie de aceleasi sfaturi straight face ca deja de filme si de prostii din astea m`am plictisit

| Lore2good a răspuns:

Pai,puteti sa va jucati ceva:carti,remmy,fazan,avionaselaughing,poate adevar sau provocare pentru a va cunoaste mai bine. Puteti gati impreuna, va puteti face cate un masaj unul altuia, ascultati muzica in timp ce beti un ceai sau un vin.

| NONAMEONe a răspuns:

Pot sa te intreb de ce ai postat aceasta intrebare in categoria "Dragoste si Sex"? vroiai aprobarea noastra?

| Yuuki98 a răspuns:

Ideei,o bataie cu perne, baba oarba.rolling on the floor chestii de copii.sau daca e sa fie, jucati`va orice si daca e sa fie faceti.da apropo de cat timp esti cu el? ca nu ai specificat.Ti-am dat niste ideei mai copilaroase da sper sa te ajute, da`mi id sa imi mai pov cum ai facut.

| pauula a răspuns:

Jucati-va de-a mama si de-a tatalaughing

| iulica09 a răspuns:

Invata sa folosesti un Dictionar...happy!

| KennySKRILLEX a răspuns:

Oare ce ati putea sa faceti? laughing eu zic sa va uitati unu la altu in timp ce mancati floricele.

| anabela15 a răspuns:

Ati putea juca ceva...rummy de exemplu...sa ascultati muzicathinking