| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a întrebat:

Bunahappy
Am si eu nevv de ajutoor! pentru ca sambata seara voi da o petrecere in pijamale, parintii mei pleaca de acasa, si m`a lasat pe mine sa stau cu fetele; x am chemat cateva prietene, suntem vreo 5-6 fete.
dar nu stiu ce sa facem, vreau sa ne uitam un film, deci as vrea sa imi spuneti un film misto, sau chiar vreo 2-3 [romantice, de groaza, actiune, drama. orice]
La care sa ne uitam!
Si cam ce mancare as putea lua?
As vrea sa comand niste pizza, credeti ca e bine?
Si a da, Ce sa mai facem? ce sa "jukam"? ceva distractic, care sa nu ne plictisim, si nu de gradinita![mentionez ca avem 15-17 ani!]
si muzica; x
Ce melodii sa punem?!
Va rog ajutor; x
Chiar am ramas in pana de ideilaughing
fundita; x!

Răspuns Câştigător
| Eu_1327 a răspuns:

Pai ca filme, 1) 30 de zile de intuneric (GROAZA)2)eclipse,
Pai cumperi pizza si chipsuri, ceva de baut (suc, sau c vreti voi)
Pai este un "joc" foarte interesant : una dintre voi spune ceea ce ea nu a facut niciodata si celelalte spun daca ele au facut sau nu in modul asta va puteti cunoaste mai bine...
Muzica- Reggaeton (don omar, daddy yanke, niste cantareti mai cunoscuti) si hip-hop, muzica mai de distractie cevabatting eyelashes
Sper sa fi fost de folos...;-x
Distractie placuta!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De mancat pizza si daca nu va e lene puteti sa faceti niste cartofi prajiti cu carnati sau ou. Muzica de la tv kisstv baga melodii bune, eu prefer la categoria (film) ceva de groaza, saw 7 sau rec 2.

| AuDCul0ri a răspuns:

Pai uitati-va la The expentable.Este super filmul de actiune.Este o idee buna sa comandati pizzawinking si melodii:Rihhana-unfaithul, love the way u lie
Travie McCoy:well be alright, billionaire
Eminem-not afrayd
Tinie Tempah-written in the stars
Just Us-ca sa uit de noi
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| Intuneric a răspuns:

Filme: Little princes, Shaolin Soccer, Evan Almighty, Compasul de Aur, Coming to America, Fifth Element, Oliver Twist, The Incredibles, Poseidon, Calatorie spre Centrul Pamantului, Prince of Persia, Sorcerer's Apprentice, Ratatouille, Liga, Piratii din Caraibe at World's End, Shrek2, WaterWorld, In Jurul Lumii in 80 zile cu Jackie Chan, Riddick, Asterix, Infruntarea Titanilor, lost City Jean Claude Van Damme, Venit sa vedeti cum Grecii se Insoara, Planet Apes, BraveHeart, The Sixth Sense, Shanghai Noon, Good Will Hunting, Hidalgo, StarDust, Edward Scissorhands, Forrest Gump, Twins, Tomb Raider, Doi Ciudati si o Casatorie, Mumia, Scorpion King, Paulie, MIB, Titanic, UnderWorld, The Day after Tomorrow, Transformers, Total Recall, Gladiator, Spiderwick, In America, Entrapment, The Days of End, Narnia, Just Married, Avarul, Mizerabilii, Isus din Nazaret, Biblia, Cele Zece Porunci.
Mancare: ce doriti de la parintii vostrii si daca aduc si fetele sau baietii de acasa de la ele ei fiindca Pizza nu o sa va ajunga si in acest fel o sa fie mai scumpa.
Jocuri: Rumy, Domino, Carti.
Muzica: Bach, Mozart, Hydn, Tangouri, Queen, Phill Colins, Atb, Beatles, Celin Dion, Populara Romaneasca sau straina, Coruri...
Timp si pentru cum sa actionati in cazul Calamitatilor.
Distractie cu talentele proprii: sa cantati sau poezie fiecare (o sa aveti ce rade sau minuna) Dea intrebarile si raspunsurile cat mai clare si scurte, sa vorbiti cate in Luna si in Stele adica de toate.
Important, obisnuiti-va sa va imbratisati parintii cate un minut macar pe zi si intre voi caci Viata trece ca o saptamana de repede si o sa va vedeti si voi in varsta.
Cel mai important in Viata oamenilor sunt relatiile Curate.

| Minks a răspuns:

Cumparati niste alcool si sa vedeti ce o sa va distrati, eventual chemati si cativa baieti.

| octavi a răspuns:

Poti comanda 2 pizza Mister de la Pizzeria Alexo.