| Elenaaa a întrebat:

Este posibil ca atunci cand iti incepi viata sexuala, prezervativul sa se rupa la penetrare?:S

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e posibil oricand, mai ales daca partenerii nu au suficient exercitiu in manevrarea prezervativului.

4 răspunsuri:
| iri a răspuns:

Este posibil si mai incolo, nu numai atunci cand iti incepi viata sexuala oh go on

| Elenaaa explică:

Nu de astastraight face e de domaniul trecutului tepes oh go on, dar vroiam sa stiu daca este posibil happy multi spun ca nu, altii ca dastraight face si daca s'ar rupe care ar mai fi chestia ca protejeaza daca se ruperolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ria niria.vezi ca ala ti-a spus ca pleaca in legiune sa=i dai sex.nu-i asa? ma nu fi fraiera ca nu pleaca nicaieri. vrea doar sa te pacaleasca. spune-i ca esti de acord dar la prima lui permisie.eu nu stiu cum pot recurge unii la asemenea minciuni si santaje sentimentale? faci ce vrei dar parerea mea e ca te minte si ca tu esti gata sa cazi la lat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrul acesta se poate intampla oricand, nu numai la primul contact sexual.