| zuzyyy a întrebat:

Este posibil sa raman insarcinata dupa 6 zile de la terminarea ciclului menstrual?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai facut sex neprotejat, e perioada cea mai propice pentru o sarcina.

Abh
| Abh a răspuns:

La 6 zile de la terminarea menstrei esti deja in perioada fertila, cand ai toate sansele sa prinzi o sarcina.

| Malvina24 a răspuns:

Da, din pacate!~Daca a fost sex neprotejat ai mare sanse sa ramai! ai mai multa grija! SA fie asa cum speri tu! si fai un test de sarcina! pup

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! ai putea sa ramai insarcinata daca nu ai luat anticonceptionale sau nu ai folosit prezervativul.pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer ai putea...eu am facut asa ceva dar eram in a 2a zi si stateam in picioare si cand a scos`o mi-a iesit tot.si ciclu a mai curatat peacolo. dar oricum is sanse sa ramai si asa...ma bucur ca am scapat.de atunci eu iau anticonceptionale. si nu am nici `o grija

| zuzyyy explică:

Siii.la cat timp pot face un test de sarcina?