| dunhill_3207 a întrebat:

Prietenul meu a ejaculat dupa o zi de la terminarea ciclului menstrual...mentionez ca am ciclu neregulat 5-7 zile...cat de mari sunt sansele sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cam 10-15%.

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

O lume de inconsitenti. :(
Daca se prinde ceva, ce vei face? Avort?
http://www.sfaturiortodoxe.ro/_avort.htm
http://www.avort.ro/
Domnul sa fie cu tine/Doamne ajuta.

| Floreenofficial a răspuns:

Poti ramane insarcinata oricand isi da drumu. ia repede o pastila pana nu e prea tarziu. sad sau fa spalaturi vaginale!
succes!

| Derye a răspuns:

Broken&Beautiful@ Poa' sa faca si 50 de spalaturi tot ramane.

Si pastil de a doua zi, nu se ia din auzite, mergi la ginecolog sa-ti prescrie una.
Sansele sunt destul de mari.

| lyrics a răspuns:

Sa inteleg ca a ejaculat in tine.
logic ca poti ramane insarcinata.
nu e nicio perioada a lunii cu fertilitatea 0%.
asteapta sa treaca cel putin o saptamana, j fa un test cu prima urina de dimineata

| Nirvana a răspuns:

Nu e pericolul atat de mare sa ramai insarcinata daca inainte cu o zi ai avut ciclu. Eu stiam ca in primele 3 zile dupa ciclu nu exista riscul sa ramai insarcinata. Dar pentru siguranta un test de sarcina nu strica