| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat care are 18 ani(eu am 14)si se comporta foarte urat cu mine de fata cu prietenii nostri(ma trage de par,imi da palme),dar cand suntem doar noi si prietenii nostri cei mai buni,el e diferit,desi eu il refuz, el vrea sa ma sarute(uneori nu ii pot rezista), sa ma pipaie.chestia e ca eu stiu ce vrea el.dar am crezut ca imi place de el, dar mi.am dat seama ca de fapt ma simt atrasa de el. oare e ceva gresit cu mine daca ma simt atrasa de el, in ciuda faptului

1 răspuns:
| NatashaaNat a răspuns:

Buna, ai putea sa il intrebi cand sunteti doar voi doi daca simte ceva pentru tine si ar trebui sa iti dai seama si cum se comporta cu tine, sa il intrebi de ce e un porc cand sunt si prietenii vostri. Si daca vezi ca e mai " pervers " de felul lui, nu m-as baza pe el rar gasesti unu de 18 ani care sa nu vrea sa te f**a sincer. Dar daca si tu vrei sa o faci cu el. poti sa incepi cu putin flirt poate o sa fiti impreuna si dupa sa faceti dragoste. Dar ai grija ca ar putea sa te tina doar ca sa te f**a si dupa sa te lase de cu ochii in soare... Sper ca te-am ajutat big grin