| Noodlz a întrebat:

Deci, este un baiat la mine in clasa care se cunoaste cu o colega si parintii lor sunt foarte buni prieteni si se vad foarte des. Colegei mele ii place de el, insa am impresia ca el ma place pe mine. Se comporta diferit cu mine in comparatie cu celelalte fete(de fapt suntem putine in clasa, 9 la numar).Eu nu simt nimic pentru el pentru ca deseori copiaza, triseaza si mai e si cel mai josut din clasa. Oare o sa pot scapa vreodata de el?

Răspuns Câştigător
| lulush a răspuns:

Tu incearca cat de mult posibil sa il tratezi cu sictir si isi va pierde interesul!

4 răspunsuri:
| CristiIs a răspuns:

Jajajajjaa, nu-i place de ce copiaza baiatu, baaaaaaaaaa ce fete.

| neutrino a răspuns:

Stai linistita, isi va reveni repede.

| kar1GaNNN a răspuns:

O sa scapi repede, stai linistita.

| Lαrisα a răspuns:

O sa scapi repede de el.hee hee