| anonim_5109 a întrebat:

Este un baiat de care m`am despartit si zice ca nu mai ma iubeste. Suntem in aceeasi clasa. Acum cateva zile tot mai ma saluta sau mai vorbeam. Acumi nimic. Ma ignora si mai mult. Motivul este ca un coleg din liceu i`a cerut id`ul meu pe motivu`l ca ma place si vrea sa fim impreuna. Acel tip se tine dupa mine la scoala. Mereu vine unde sunt eu si fostul ne vede impreuna.
De ce credeti ca acum si-a schimbat atitudinea dupa chestia asta daca zice ca nu`mai ma iubeste?thinking Oare este posibil sa mai aiba sentimente pentru mine?

Răspuns Câştigător
| ● Ďعw a răspuns:

Ce clasa estihappy?
si ce varsta are elhappyintreb pentru ca mi se pare foarte pueril comportamentu alahappyin primul rand daca te iubeste nare cum peste noapte sa numai simta nimic si in al2lea rand merita? ma gandesc sa nu te fi minti cu iubirea asta a lui.si daca nu e asa explica-i faptul ca nu ai nici o legatura cu tipu ala sacaitor si daca nu vrea sa inteleaga(in caz ca merita) demonstreazai ca nu-i asa si atunci cand vezi ca se uita la voi nu stiu ceartate cu tipu sacaitorhappy

4 răspunsuri:
| Ruxyana a răspuns:

Ceau:*
sunt sigura ca asta este orgoliu lui nu vrea sa recunoasca ca tine la tinehee hee stiu cum este am si eu parte de un astfel de orgoliu din partea cuivahee hee:*:*fiecare baiat si fiecare fata are orgoliul sau insa unii pe langa ca sunt orgoliosii sunt si caposi si incapatanatii pff baietii astiaaacrying
in orice caz:* incearca sa pari indiferent fata de el pentru ca indiferenta doare cel mai tarewinkingwinkingwinking:*:*
sa vezi cum se va intoarce la tine atunci cand vei deveni indiferenta.va vedea ca nu iti mai pasa chiar daca nu-s sentimentele tale adevarate incearca sa ii araty ca nu esti indragostita de el sa ai si tu orgoliul tau si vei vedea ca se intoarcehee hee:X la me incepe sa functionezelaughing:X:X
baftaa!:X

| CarLa_7372 a răspuns:

Exista mai multe variante : este posibil sa fie prea gelos si sa nu mai vrea sa vorbeasca cu tine ca nu cumva sa il raneti intr-un fel, ori are pe altcineva si nu vrea sa-ti zica, ori, pur si simplu, s-a plictisit/ nu vrea o relatie...ar fi bine sa vorbesti cu el deshis si sa ii spui ca nu te vei supara oricare ar fi motivul (de nu te iubeste), sa ramaneti amici.happySucces!

| uningermik a răspuns:

Draga mea barbati din ziua de zi nu stiu ce vor.Fi indiferenta si iti vei da seama ce simte el pentru tine

| anonim_5109 explică:

Pai suntem in a X a noi ne-am despartit acum cam 3 luni. si acum vreo 2 saptamana zice ca el nu mai ma iubeste. Era mai indiferent statea numai cu prietenii lui. Si acum cand a intervenit baiatu asta. face si mai urat. thinking