| tanasemadalina a întrebat:

De ce doare atat de mult indiferentasad? acum vreo saptamana,doua incepusem si eu sa il tratez pe fostul meu prieten cu indiferenta, nu ii mai vorbeam, nu ii raspundeam cand ma intreba ceva dar faceam acest lucru ca sa imi fie mai bine miecrying.De 2 zile fostul meu prieten nici nu se mai uita la mine cand ma vede, nici un "buna" nu imi mai spune sad.Am ajuns ca 2 strainisad
De ce credeti ca nici nu se mai uita la mine cand ma vede si numai ma saluta?sadcand el tot timpul se baga in seama cu mine? oare chiar s-a rupt orice legatura intre noi?sad

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

El a zis sa te trateze cum meriti daca tu la-i tratat prost a venit si randul tau sa o patesti asta e motivu.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face.

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Pentru ca tu l-ai tratat cum l-ai tratat: indiferenta.Presupun ca nu vrea sa te streseze asa ca a ales sa te lase in pacehappy

| cucarachaalien a răspuns:

Vorbeste cu el si intreaba-l... de unde sa stim noi ce are sarmanul in cap?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu face nimic, ce tie nu-ti place altuia nu-i face, de ce l-ai tratat cu indiferenta, a gresit cu ceva?

| AngelGirl5 a răspuns:

Pai draga mea, din moment ce tu ai ales sa nu-l mai bagi in seama, logic ca si el a observat asta... si-ti respecta dorintele. Orice chestie ajunge pana intr-un punct.
Ceea ce-ai facut tu cu el, exact asta face si el cu tine acum.
Nu are rost sa te plangi sau sa te mai gandesti. Daca ziceai ca vrei sa-ti fie mai bine, perfect. Atunci lasa-l in pace si vedeti-va de vietile voastre.
kiss

| Florisa a răspuns:

Nu trebuia sa folosesti atata indiferenta, cred ca tu incercai de fapt sa ii sari in ochi sa vezi cat de mult te iubeste, voiai mai multa atentie..cand mai trece pe langa tine opreste-l si cere-ti scuze nu uita sa mentionezi ca-l iubesti si sa-i zici de ce l-ai tratat asa...o sa fie bine..bafta

| pdanutza a răspuns:

Am aceeasi intrebare ca si Mordedor, a facut ceva ce nu ti-a placut de la-i tratat astfel?