| Amy_9294 a întrebat:

Este un baiat la mine in clasa de care imi place si i-am zis asta dar a zis ca suntem prea mici sa fim impreuna si acum sufar mult dupa el dar acum suntem amici si nu stiu cum sa-l conving sa fie cu mine.Si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Andreea_1714 a răspuns:

Nu trebuie sa il convingi. Trebuie sa lasi limbajul corpului tau sa il convinga, chaiar daca trebuie sa ai rabdare, el o sa se indragosteasca de tine. Trebuie doar sa ii arati ca merita, sa fii aproape de el, sa il faci sa prinda incredere in tine. poate si sa il faci gelos daca poti.
Si incet incet te apropii de el nu brusc, probabil ca l`ai luat prea tare. si il iei incet. il prinzi de mana, il iei in brate. il saruti.

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Pai el a gasit un pretext ca sa nu fie cu tine...cred ca are pe altcineva.si de asta.

| Miley a răspuns:

Pai cati ani ai de sunteti prea mici? Daca el crede asta mai asteapta.Sau gasesteti alt baiat.

| dasda a răspuns:

Pai nu sunteti prea mici.Incearca sa. i explici asta, si ca tii foarte mult la el.

| Amy_9294 explică:

El are 11 si in luna iulie sau iunie implineste 12 si eu implinesc 12 in luna martie