| deea2sabau a întrebat:

Deci,este un baiat, e la acelasi liceu cu mine, ne stim de anul trecut, dar el avea prietena si in timpul acesta el tot venea la mine si acuma in vacanta s-a despartit de ea, si mi-a cerut nr de tel si eu ii l-am dat. Si tot am povestit in vacanta, mie deja a inceput sa-mi placa de el din vacanta si acuma imi place si mai tare sad tot vine in fiecare pauza la mine ma strange imi brate, ma pupa si chestii ce-mi place, insa saptamana trecuta l-am vazut cu fosta lui l-am intrebat.si a zis ca sunt amici nimic mai mult. Si azi pe bus i-am vazut din nou, stateau impreuna si se sarutau, dar el mi-a spus ca sunt amici, nimic mai mult. Acuma intr-o zi s-a mai sarutat cu alta fata sad Dar nu inteleg de ce mai vine la mine? Sunt distrusa daca o se impace, nu stiu cum o sa rezist sa-i vad in fiecare zi sad Cum sa-l uit? crying avem clasele una langa cealalta. nu pot sta mereu in clasa crying Il urasc ce sa fac sa nu mai sufar?

1 răspuns:
| Constantin_Klara_1997 a răspuns:

Ignora-l soroo
s-au fa-ti si tu un nou iubit.
incearca sa treci peste, e doar un baiat, nu-i sfarsitul lumii, poate ca asta e placerea lui, sa se linga cu toate tarfele.Si eu am patit aproape la fel, dar nu am plans, suferit chestii de genu.pur si simplu l-am uitatwinking si nu mai dramatiza atat ca n-are rost hai sa fim seriosi acum.