| anonim_4396 a întrebat:

Este vorba despre verisorul iubitului prietenei mele cele mai bune. Se numeste Cristi. De cateva seri tot iesim in formula asta si ne aruncam priviri lungi si zambete. Acesta a facut rost de nr meu de la iubitul prietenei mele. In aceeasi seara m-a condus acasa si ne-am sarutat. A doua zi am vorbit prin mesaje si am iesit in aceeasi formula in oras, l-am sunat sa vina inaintea mea, iar cand ne-am vazut a fost doar un pupic simplu pe buze, desi in seara anterioara au fost saruturi luuungi si imbratisari. Cand am ajuns acolo acesta m-a tinut de mana pe sub masa, m-a mangaiat pe picioare, dar inainte eu aflasem ca i-a spus iubitului prietenei mele ca ii place de mine, dar vrea sa luam lucrurile incet, sa nu le grabim, dar el ma mangaia, imi facea ochi dulci si m-a condus acasa, am stat imbratisati, ne-am giugiulit si ne-am sarutat, mai mult de jumate de ora. Iar astazi nici mesaj, nici nimic. P.S. E clar ca tine la mine, avea momente cand ma imbratisa si parea foarte grijuliu, insa mi-a spus "Uite cum imi pierd eu noptile!", am fost socata cand mi-a zis asta. Sunt sanse sa fie ceva? Ce sa inteleg eu de aici? Cum sa procedez?!

1 răspuns:
| IonelaMariaaa a răspuns:

Mi-a spus "uite cum imi pierd eu noptile" cand am plecat de la local si abia dupa am devenit trandrii. Si l-am intrebat "De ce" si mi-a zis "pentru ca nu mai sunt la varsta la care sa-mi pierd noptile" si mi-a zis ca doar eu sunt la varsta cand sa ies seara, de seara, spunea pentru ca am stat pana la ora 1. Are 20 ani, iar eu 16.