| IonelaMariaaa a întrebat:

Este vorba despre verisorul iubitului prietenei mele cele mai bune. Se numeste Cristi. De cateva seri tot iesim in formula asta si ne aruncam priviri lungi si zambete. Acesta a facut rost de nr meu de la iubitul prietenei mele. In aceeasi seara m-a condus acasa si ne-am sarutat. A doua zi am vorbit prin mesaje si am iesit in aceeasi formula in oras, l-am sunat sa vina inaintea mea, iar cand ne-am vazut a fost doar un pupic simplu pe buze, desi in seara anterioara au fost saruturi luuungi si imbratisari. Cand am ajuns acolo acesta m-a tinut de mana pe sub masa, m-a mangaiat pe picioare, dar inainte eu aflasem ca i-a spus iubitului prietenei mele ca ii place de mine, dar vrea sa luam lucrurile incet, sa nu le grabim, dar el ma mangaia, imi facea ochi dulci si m-a condus acasa, am stat imbratisati, ne-am giugiulit si ne-am sarutat, mai mult de jumate de ora. Iar astazi nici mesaj, nici nimic. Sunt sanse sa fie ceva? Ce sa inteleg eu de aici? Cum sa procedez?!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Cred ca numai tampitii se plictisesc de Iubitele lor. Daca Iubesti o fata nu ai cum sa te plictisesti de ea. Numai sa te gandesti la faptul ca o Iubesti si vezi cum incepe Inima sa iti bata din ce in ce mai tare.

10 răspunsuri:
| Roxy_9262 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa fii putin mai rece. sa nu accepti sa te mangaie sau altceva. pentru ca nu sunteti intr-o relatie si acum sta cu tine si a 2-a zi va fi cu alta. pentru ca se plictiseste. asa ca daca este mai rece cu el. va incerca sa se cucereasca si nu cred ca se va mai plictisi. big grin funda?; D

| IonelaMariaaa explică (pentru Danysan):

Si totusi, intrebarea mea e " sa sper la o relatie? Ce relatie exista acum intre noi?"

| Danysan a răspuns (pentru IonelaMariaaa):

Tu deja ai facut cam multe asa ca fi mai retrasa un pic. Daca te cauta atunci poti Spera.

| IonelaMariaaa explică (pentru Danysan):

Nici astazi nu mi-a scris. Ce sa fac? Sa tot astept, ce sa mai cred? sad

| Danysan a răspuns (pentru Roxy_9262):

Cred ca numai tampitii se plictisesc de Iubitele lor. Daca Iubesti o fata nu ai cum sa te plictisesti de ea. Numai sa te gandesti la faptul ca o Iubesti si vezi cum incepe Inima sa iti bata din ce in ce mai tare.

| neutrino a răspuns:

S-a jucat si el si acum l-a cuprins teama.

| IonelaMariaaa explică (pentru neutrino):

Oricum, ceva nu e in ordine. Nu-i asa? happy

| Danysan a răspuns:

Te place si probabil sa o sa vrea sa aiba o Relatie cu tine. Acum ce ati facut voi din prima e cam mult, mai lipsea sa te conduca la un Hotel si era tot tacamu.Stai calma daca vrea ceva o sa te sune.Nu insista cu nimic deja ai facut cam multe pentru o fata de la prima Intalnire. Daca nu te suna sau nu vrea sa te contacteze in curand e clar ce fel de baiat e si cat de interesat e de tine.

| ffkldmlasbvn a răspuns:

Nu il cauta tu in niciun caz! Lasa sa te caute el daca vrea.tu fii vesela si comporta.te de parca nu s.ar fi intamplat nimicbatting eyelashes Te va cauta el asa.happy

| IonelaMariaaa explică:

Deci sa inteleg ca noi nu formam un cuplu?hee hee
Sau in acest caz ce e intre noi?

| ionitaandreealiviana a răspuns:

Tu nu ar trebui sa faci nimic ci el ar trebui sa te sune sau sa te bage in seamaDACA INTR-ADEVAR SIMTE CEVA PENTRU TINE! Ai mare grija la comportamentul tau ca nu cumva sa te perceapa drept o fata usoara. Daca depaseste limita impune-te!