| xVampirJmkx a întrebat:

Este vreo problema daca o fata se masturbeaza in ultima/penultima zi de menstruatie?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Practic nici NU exista si nici NU apare vreo problema neplacuta atunci cand fetele se autosatisfac prin masturbarea exterioara a ''pasaricii'' in zona clitorisului in zilele de menstruatie si nici pe urma dupa ce s-a terminat sangerarea, momentul dupa care se pot masturba intravaginal prin metoda cunoscuta ca ''degetica'' sau cu orice alt obiect de forma lunguiata si grosimea adecvata. Multa sanatate!

| Ely1234567 a răspuns:

Nu este nici o problema.

| wowmentol2 a răspuns:

NU exista o problema in a te masturba, nici la baieti nici la fete. in exces sa nu fie

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este nici o problema, atata vreme cat o face doar pe clitoris, fara sa introduca nimic in vagin, ca sa nu-si provoace rani sau hemoragii.

| Quatae12 a răspuns:

Nu există nici o problemă