| no name a întrebat:

Buna am o problema ma dor sanii foarte tare de o saptamana si nu stiu daca ar trebui sa-mi fac griji poate fi de la faptul ca se apropie sa fiu la menstruatie? sau din ce alt motiv in fiecare luna aproape in ultima sau penultima saptamana ma doare ff tare deoarece la inceputul urmataorei luni sunt la menstruatiei ( si sunt si foarte tarisad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bianca_4672 a răspuns:

Da asta e si motivul.winking Din cauza menstruatiei happy Si inca un motiv : Cresc! Oricum nu te speria happy Maseazai si poate n`or sa te mai doara :p :*

4 răspunsuri:
| CDelia a răspuns:

Nu te speria, la unele persoane e normal.

| no name explică:

Multumesc:*

| Mya_9774 a răspuns:

Da din kuza menstruatziei si pentru ca probabil ink esti in perioada de dezvoltare si iti cresc.asa ca nu-ti face grijitongue