| Adinutzzaa a întrebat:

Am o întrebare pentru fete. laughing
Sunt in penultima zi de menstruație și vreau sa știu dacă este vreo problema sa folosesc OB? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndreeaVoicu a răspuns:

Atata timp cat il schimbi si nu te simti jenata, poti sa-l folosesti linistita big grin

| Adinutzzaa explică (pentru AndreeaVoicu):

Da, e ok. Nu e prima oară când folosesc, însă l-am folosit numai in primele 2-3 zile și îl schimbam la 2 ore maxim.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ești fată, nu femeie...ar fi bine să nu.winking Și așa nu sunt prea sănătoase...

| Adinutzzaa explică (pentru anonim_4396):

Sunt femeie. Multumesc frumos!

| andreea1valentina6768 a răspuns:

Doar panaramele folosesc

| Adinutzzaa explică (pentru andreea1valentina6768):

Comentariul tău este extrem de deplasat. Ți-as sugera sa îți ții părerile de rău pentru tine și as prefera dacă ai avea măcar vârsta 18+ sa poți face asemenea afirmații! Sunt femei la casa lor, cu bărbat și copii care folosesc și te asigur ca nu sunt panarame. Informează-te și după aceea comentează aiurea in tramvai. Pupici și gândește pana sa scrii ceva. :*

| NCSscore a răspuns:

Sunt cele mai provocatoare pentru baieti. Take care