| jaka_7600 a întrebat:

Eu am 1 an decind ma intilnesc cu prietena mea dar nu avem relatii sexuale ea zice ca nu egata la asa ceva dar ma iubeste ce sa fac

Răspuns Câştigător
| maddog95 a răspuns:

Respectai dorinta, daca ii vei incalca aceasta dorinta sunt sanse mari sa o pierzi

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e minora atunci trebuie sa o intelegi dar daca e majora atunci nu e normal ca ea sa te refuze pe plan sexual.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dar tu o iubesti sau esti doar un papagal in calduri?!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cel mai bine este sa invatati sa fiti curati/igienici, si apoi sa incercati PETTING-ul, care va poate da placeri si senzatii Arhisuficiente, si sa isi pastreze astfel virginitatea!

| antimulte a răspuns:

Daca o iubesti mai ai putina rabdare, dar nu foarte multa, acum nu intelege gresit sa mai stai inca un an... Dupa un an si de relatie ar trebui sa fie pretatita si ea...

| FoarteLetargic a răspuns:

Sa astepti pana e gata. Daca o presezi nu va di bine.
Funda?happy

| Rurouni a răspuns:

O iubesti, o astepti. Pentru o fata e mult mai importanta "prima data". Cu timpul va simti cand e pregatita, dar si tu trebuie sa-i arati ca o iubesti, o pretuiesti, si cel mai important, nu o presezi sa faceti sex, pentru ca se va speria.

| fedot a răspuns:

Nu crede ca sex se face atunci cand doreste unu dintre voi. daca ea se simte nepregatita pentru asta ar trebui sa o intelegi.nu trebuie sa insisti...

| CrosS a răspuns:

Astepti pana cand totul o sa fie perfect! bye bye

| Alex10Rujan a răspuns:

Mai asteaptati sa va cunoasteti bine cam 2 ani sau 1 an jumate : Ea vrea sa te cunoasca

| ZuzaaTaa a răspuns:

S-a n-o stresezi intreband-o daca vrea s-o faceti. Cand o sa fie gata o sa-ti spuna ea.Acum depinde si de cati ani aveti...

| dOaReU_2106 a răspuns:

Ai rabdrare ca intr-un final ea iti va solicita acest lucru. bine inteles daca aveti o relatie foarte deschisa. nu insista pentru ca apoi ii vei da senzatia ca esti disperat. incearca sa o intelegi si pe ea, iar daca asteptarea devine prea lunga, poti sa-i bati din cand in cand apropo.uri dar nu foarte des.