| robert_6335 a întrebat:

Eu am 14 ani si am pesnisul de 17cm, unor fete cum le place mai mic sau mai mare?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

laughing e minciuna adevarata

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vai! În stare flască sau în erecție?
Important este să vă simțiți bine împreună. Fata are și ea niște dimensiuni interne că doar este om nu animal (exemplu vacă sau iapă!).
Oare mărimea contează?
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Buna.Am si eu o intrebare: De ce te intereseaza marimea penisului la varsta de 14 ani?

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

@MariNela,
Cum cu ce a masurat-o? Cu ruleta daca era in erectie, si cu metrul daca era in stare flasca.

pa, pa.

| Narfundo a răspuns:

Ia vezi-ti tu de cartea ta.Ca nu doare pe nimeni capu cat are penisul tau.Sa iti raspund la intrebare :Unor fete" le place mai mic. Nu suna bine nuh? Atunci de ce drc mai pui intrebari de redusi?

| lovenotsex a răspuns:

Are dreptate adyrolaughing). si mai ales legiuitoarea.Si chocolate buna intrebarea.Bafta omule si vezi sa nu ramai fara la cat o masori.

| Crisstina a răspuns:

Buna, sunt un baiat cu penis mare. Nu caut nimic, doar ma laud! laughing

| raisa1993maria a răspuns:

Daca nu o ai de cel putin 18 nici o fata nu se va culca cu tinestraight face fa repede ceva trage de ea, du-te la doctor ia pastile e foarte grav pe bunelaughing

| Adyr0 a răspuns:

E prea mic, trage de el pana ajungi la 27, dar vezi sa nu tragi prea tare ca sa nu ti se stranga coitzele, ca jaluzelele asa laughing

| wannabe a răspuns:

N-ai masurat corect, nu are cum.la 14 ani ai maxim 15 cm la penis.

| AlndChocolate a răspuns:

Cred ca vorbesti cand e in erectie...
e bine pentru varsta ta
da oricum, marimea nu conteaza, eu asa zic

Răspuns utilizator avertizat
| Bella_2124 a răspuns:

Mi se pare destul de ok. nu neaparat dacă e mai mare penisul, e mai mare şi plăcerea. dimpotrivă, poate deveni un moment neplăcut din cauza durerii. deci, nu-ţi fă griji din punctul ăsta de vedere. eşti încă în creştere, cu siguranţă corpul tău se va mai dezvolta. nu te preocupa din cauza asta, alte lucruri sunt mai importante. mai bine te-ai gândi ce să faci ca să o surprinzi pe prietena ta, să fie ceva nou, cât mai plăcut, să-i arăţi cât de mult o iubeşti. iar lucrurile astea nu le arată mărimea penisului în niciun caz. în plus, uitasem, la 14 ani nu astea trebuie să fie priorităţile tale, ci cu totul altele. ]:*

| KatyKat a răspuns:

Ce mic e.ar trebui sa mai tragi din el )

| Anonim_5618 a răspuns:

Da tu esti bou sau prost?

incearcalaughing

| Shnitzy1324 a răspuns:

Dar cu ce ai masurato?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urias le place

| BaBiLoNiAn92 a răspuns:

Esti prost...cum poti sa pui o intrebare de asta... fa-ti-o de 30 de cm ca la cal