| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

17cm lungime si 12cm grosime. E bine?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suficient

| Simpatic a răspuns:

12 nu are cum sa fie grosime, poate doar lex steel sa aiba atat la grosime laughing

Răspuns utilizator avertizat
| alina2k18 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Te referi la circumferintawinking
12 cm e cam subtirica laughing

| Simpatic a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Grosimea de care pomenesti tu este de fapt diametru, nu se masoara precum lungimeawinking
Poti sa ai si 22 cm cu 14 grosime, trebuie sa stii ce sa faci cu ea, altfel e ca o masina de 800 de CP care stai cu ea bara la bara in trafic, adica degeaba

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

In urma unui studiu stiintific, la care au participat 75 de femei de diferite vârste, care au fost rugate să aleagă dintr-un coș două penisuri pe care și le-ar dori la un partener – unul pentru un one night stand, altul pentru un bărbat cu care să aibă o relație de lungă durată.
În urma acestui studiu, s-a ajuns la concluzia enuntata de medicul care a efectuat studiul : ""Se pare că femeile preferă în medie un penis de 16-17 cm lungime și aproximativ 12 cm circumferință. Interesant este că cele mai mari penisuri au fost alese pentru un one night stand.
„Un penis mare are riscul de a cauza durere în timpul sexului. Totuși, femeile își asumă acest risc în cazul unui one night stand.", spune Dr. Nicole Prause.
https://unica.md/......-femeilor/

| Violleta2022 a răspuns:

E subtirica rau! Slabe sanse sa satisfaci, cu pixul asta! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Corect! Bravo, ai ghicit! happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De unde și verbul a ciocăni.

| Emilian65 a răspuns:

Este foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da frate, dar degeaba daca nu fwti nimic laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Pai daca n-ai ce sa faci cu ea esti ca si tiganii parol rromii care au palatele poleite cu aur dar dorm in corturile din curtea palatului.
Lauda de sine nu e buna laughing

| saresipiper a răspuns:

Nesatisfacator