| andyspike a întrebat:

Eu am 14 ani si imi place o fata si nu stiu in ce stil sa o abordez e de aceeasi varsta cu mine si vreau sa ma remarce dati-mi idei

Răspuns Câştigător
| eustefan a răspuns:

Zambestei mai fai cu ochiu sau zi ca o placi pe net e mai usor

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ca în reclama cu brânza topită.
Faceți schimb de mâncare... Ce ai vrea la 14 ani?

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Iti dau si tie ce sfat le-am ddat tuturor ciocnestete de ea si nu-ti mai lua priivirea de la ea dupa aia.fa asta de cateva ori isi da ea seama.

| MasterMirror a răspuns:

Frate...ca sa isi dea seama ca tii la ea trebuie sa ii iei apararea in fata altora, sa fii in preajma ei daca are nevoie de ceva, sa ii spui ca e frumoasa, fa-i complimente despre cum se imbracawinking

| crystynyca960 a răspuns:

In general fetele de 14 ani pun botu la dulcegari cum ar fi spune-i ca este frumoasa, ca arata bine astazi chestii din astea sigur o sa te placa si ea la 14 ani nu prea are minte oricum iti urez succes!

| andyspike explică:

Inca nimic foarte serios