| moninic1997 a întrebat:

Eu azi m-am sarutat prima oara cu prietenul meu. Eu nu am asteptat sa o faca cu limba. Atunci m-am simtit aiurea el nu stie ca acesta e primul meu sarut cu limba, ce sa ii zic daca nu i-a >placut? plz raspundeti

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In primul rand,nu cred sa iti spuna daca i-a placut sau nu i-a placut,ar fi o grosolanie din partea lui.
Ai putea sa ii spui adevarul,ca nu ai mai fost sarutata asa si te gandesti ca poate nu i-o fi placut si sa vezi ce zice si el.
Adevarul, stii, e unul singur si te scoate de multe ori din belea...
Mult noroc!

| Change a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vorbesti cu el si sa ii spui asta(chiar nu ai de ce sa iti fie jena).Te va intelege daca te place intr-adevar.
NImeni nu s-a nascut invatat!

| ella2o a răspuns:

Daca iti spune ca nu ti-a placut ar fi bine sa-i marturisesti ca a fost primul tau sarut cu limba.Stai calma, daca nu e vreun cocalar prost te va intelege. Exista prima oara pentru orice, nu puteai fi experta din prima incercare. happy

| cosmin1252 a răspuns:

Incearca sa ii spui mai delicat sau nu te va mai placea si din astea te va dispretui doar spune-i-o usor. funda?

| MaliceThemen a răspuns:

Hey!
De aceea este f important sa comunici cu prietenul tau, trebuia sa ii spui de la inceputul relatiei, sigur i-a placut pentru ca totul vine de la sine si nu ai cum sa gresesti happy
Linisteste-te si spune-i ca acela a fost primul tau sarut si ca speri ca a fost bine, desi te asigur ca nu ai gresit nimic.
Totul a fost ok happy nu te mai ingrijora degeaba!
Pa-pa

| imperfectul a răspuns:

Te invat eu happy