| tzutzcCool a întrebat:

Eu chiar imi iubesc prietenul, dar am sentimentul ca el ma inseala.cum il pot recuceri? :{( crying

Răspuns Câştigător
| TheStar327 a răspuns:

Il recuceresti, prin a nu i da importanta. Daca te yubeste automat te cauta. Astfel iti pierzi timpul. Poate vrea sa vada daca il placi cu adevarat. fundita!?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce sa îl recucerești? Întoarce-i spatele și pleacă. Daca chiar tine la tine, va veni după tine, dacă nu, înseamnă ca nu merita. Nu ai de ce sa te sacrifici tu.
Bafta