| anonim_4396 a întrebat:

Eu consider ca daca faci odata ceva, o s-o mai faci si alta data
Vi s-a intamplat sa va tradeze prietena, sa "regrete" si sa NU se fi mai intamplat si a doua oara?
Si daca la relatiile anterioare slabe si-a tradat prietenu, credeti ca n-o s-o mai faca?
Eu consider ca o sa se mai intample, dar vreau parerea voastra (poate si din experienta)

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Cu siguranta, odata ce a calcat pe bec odata o va mai face! Iar tu mai poti avea incredere odata ce ai fost tradat? Hm, nu cred!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ce sa iti zic la mine e altfel.o data ce am facut asta m-am indepartat de el s-a creeat o prapastie care nu mai poate fi trecuta.inseamna ca vreau sa ne despartim.nu e alta cale.cand o face el la fel...suferinta aia e continua si nu trece

| LazyKidduu a răspuns:

Se intampla, chiar foarte des [ mi s-a intamplat de cateva orii ]. Si mna ce sa le faci? Sa te crti cu ei? Nu, e in zadar.