| AndreeaBanateanu1996 a întrebat:

Heei! happy Prietenul meu a mai avut o relatie de un an si ceva cu o fata si nu s-a intamplat nimic intre ei, eu sunt impreuna cu el de 7 luni si vrea sa se intample ceva intre noi, de ce cu ea nu s-a intamplat nimic intr-o perioada atat de lunga si cu mine vrea sa se intample asa devreme? Mentionez ca am 15 ani si el 20. Sunt sigura ca pe ea a iubit-o mai mult decat pe mine,dar eu sunt un copil si nu vreau sa se intample nimic, dar nici nu pot sa ma despart de el, mi-ar fi prea greu fara el caci m-am atasat de acesta. Desi are 20 de ani nu a facut nimic cu nicio fata,acesta a spus ca urma sa se intample ceva intre el si prietena sa,insa a considerat ca este mai bine sa se desparta si ca nu a stat cu aceasta pentru ceva anume. De ce cu mine ar vrea sa se intample ceva? Eu consider ca e prea devreme,voi ce ziceti?
Stiu ca ma iubeste,simt asta,imi arata asta,dar nu sunt pregatita, sunt inca un copil desi gandesc mai matur. Am nevoie de parerea voastra. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| RebecaAnaMaria a răspuns:

Eu zic sa nu te grabesti, ai tot timpul din lume sa faci si acest pas. Probabil nu a iubit-o indeajuns ca sa treaca si la acest pas cu ea, poate pe tine te iubeste mai mult si daca zici ca nu a facut niciodata nimic cu nicio fata(dar sincer nu cred, mai are si 20 ani) poate asteapta sa gaseasca persoana potrivita lui care simte, crede si vrea sa ramana mult timp si vrea ca acea persoana sa fie prima lui fata care face acest lucru si ultima. Ori te minte ca nu a facut nimic cu nimeni si te pacaleste ca te iubeste doar ca sa te culci cu el. Nu stiu ce sa zic, tu cunosti cel mai bine situatia voastra. Dar te sfatuiesc sa mai astepti e prea devreme ai doar 15 ani, ai tot viitorul in fata nu iti strica viata de acum :* funsita puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu te grabi mai ai rabdare.

| Azµre a răspuns:

Aia a fost deșteaptă iar tu o să fii proastă dacă te culci cu el.

| Danysan a răspuns:

De ce nu vb cu el despre asta. Daca Te Iubeste cu Adevarat o sa te intelega-Cum a stat pana la 20 mai poate sa astepte pana la 22 ca sa faca sex cu tine si sa aiba in acelasi timp si o fata care il Iubeste din Inima.