| anonim_4396 a întrebat:

Eu cu prietenul meu am fost impreuna 9 luni si prietenul meu a cerut sa ne despartim din cauza ca el crede ca eu l-am inselat dar eu nu am avut pe nimeni in afara de el si as vrea ca sa se intoarca inapoi dar nu stiu ce sa fac

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fi gasit pe altcineva si a bagat chestia aia ca ''pretext''.

| DeeaMarry a răspuns:

Daca i-ai explicat deja ca nu ai avut pe nimeni in afara de el, atunci inseamna ca nu prea ai ce mai face. Nu are incredere in tine, deci nu are rost sa te mai chinui.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Spune-i ca nu ai de ce sa il inseli, chestii de astea. Daca nici atunci nu vrea sa va impacati inseamna ca a fost doar un pretext sa va despartiti.