| babyaleyna_1834 a întrebat:

Eu il plac pe unul de la scoala si el ma place me mine dar cand ii zic sa ne combinam el zice nu dar ma place cum pot sa il fac sa zica da?

Răspuns Câştigător
| tonyman a răspuns:

Nu ii mai zi nimic fii indiferenta dar sigura ca te observa prefa-te ca nu iti pasa mai stai de vorba cu alti baieti prin preajma lui asta daca crezi ca si el te place dar daca nu, nu are rost sa iti faci sperante degeaba. daca ii placi cu adevarat va veni el la tine sa-ti spuna sa va combinati

2 răspunsuri:
| elenac a răspuns:

Incerca inca o data saruta-l vezi daca reactioneaza bine sau rau. daca bine te place daca rau inseamna ca doar ti se parea tie ca te place.nu ai nimic de pierdut.si daca nu merge lasa-l naiba cauta unul mai bun ca nu te merita sigur ala

| Polomitreaci a răspuns:

Pur si simplu ne te place.Am si eu o colega la scoala(urata si cu un caracter de cacao)si ma place, iar ea crede ca si eu o plac pe ea, dar eu nici macar nu o suport.
P. S:imi plac alte fete din clasa.big grin