| αςαdεαuα a întrebat:

Oare ce ma asteapta maine la scoala? Copii spun ca nu e de bine si ca e ceva rau din partea baiatului pe care il plac, dar acum l-am intrebat daca ii place de mine si, a zis da.Ieri in excursie, un coleg a spus ca o sa ma astepte ceva, daar nu prea de rau, si nu sa mai putut abtine si a zis ca, baiatul pe care il plac o sa imi zica ca ma iubeste ca e o provocare... Oare asta sa fie? Si vor sa ma pacaleasca? Cea mai buna prietena a mea zice ca nu e de bine, si cand am intrebat-o despre provocare, n-a mai raspuns si s-a dat invizibila.

2 răspunsuri:
| adrianarp a răspuns:

Ce provocare mah? mai pune intrebarea o data si exprima-te mai bine. daca vr raspunsuri care sa te ajute

| Rritu a răspuns:

Nu am prea inteles ce vrei sa spui, nu am inteles partea cu: "ca ma iubeste ca e o provocare"
cum adica ca te iubeste si ca e o provocare? ceea ce te asteapta maine e o provocare? or wtf?laughing