| alecsalecs a întrebat:

Eu m-am saturat si mi se par banale acel gen de intrebari de la fete care intreba! Ca nu le mai vine ciclu si mai ales ca au facut sex neprotejat! Oare ele nu au auzit de acele teste de sarcina? Dar de un control la ginecolog? oare au fost vreodata? sau stiu cit de important este o vizita macar odata de doua ori pe an la un ginecolog? Cu ce le ajuta daca pune astfel de intrebari banale? Ce suntem Noi doctori Ginecologi? Sau confunda acest site cu un site de ginecologie?

Răspuns Câştigător
| mada1820 a răspuns:

Si eu imi pun aceiasi intrebare, daca ai 14 ani nu insemna ca trebuie sa intrebi astfel de lucruri pe diferite site, sunt lucruri normale pe care ar trebui sa le tina pentru ele sau sa vorbeasca astfel lucruri cu cineva din famile sau cu prietenele apropiate.

4 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Pe cati lei ca nu ma intereseaza?happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Influenta societatii. daca peste tot se face trimitere la sex normal ca si copii vor aborda acelasi comportament, doar ca nu sunt deloc pregatiti.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Copile de 14 ani care acum incep sa (s)experimenteze,