| MarianPapuc98 a întrebat:

Eu ma excit cand vad partenera excitata, cu cat e mai excitata cu atat ma excit mai tare. Credeti ca prietena mea ar accepta daca i-as spune ca vreau sa ii fac oral?

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Joaca-te cu ea si sarut-o peste tot, incet, pe coapse, cobori, si cand ajungi acolo, o saruti incet, delicat si continui, caci daca o intrebi si e ignoranta sau conservatoare, risti sa te plesneasca sau sa dea bir cu fugitii, si ar fi pacat!
In acelasi timp, incearca sa o si mangai pe sani, finut, ca sa sporesti gradul de excitatie!
Vezi sa fi fresh barbierit, si sa nu iti miroasa gura, iar manichiura sa fie impecabila!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Hehhe frate visul oricarei fete e sa primeaca sex oral

| Violleta2022 a răspuns:

La intrebarea ta, poate sa-ti raspunda doar prietena ta, orice alt raspuns dat de noi, poate sa fie departe de adevar.
Intreab-o pe ea si te vei lamurii!

| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care prietena ta devine foarte excitata, explica-i ca ai dori sa-i provoci orgasm prin cunilitie. S-ar putea sa accepte mai usor decat iti poti imagina. Incearca deoarece este nevoie doar de putin......curaj. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Trimite-o la mine și o conving eu!
În loc să pui întrebări aiurea, mai bine puneai direct botul în savarină! După ce simte plăcerea, nu-i mai arde să refuze.

| Oana92 a răspuns:

Dar noi de unde sa stim? Daca e deschisa la minte va accepta...

Dar...nu ar fi mai simplu sa treci direct la actiune si sa te opresti doar daca ea ti-o cere? big grin

| Felys a răspuns:

De unde sa stim noi cat de perversa este prietena ta, tu o cunosti mai bine si daca vrei sa afli raspunsul la intrebare doar de la ea il poti afla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce întrebi pe noi? întreab-o pe ea. Dar am o vagă presimțire că aștepta de mult să-i ceri asta. laughing

| KaterinaРомановский a răspuns:

Exista 2 tipuri de fete: care accepta si care nu recunosc ca accepta.....deci, ti-am dat raspunsul!

| TheNigga a răspuns:

Frate, ai trei pasi ca sa iti dai seama: 1)Incepi prin ai saruta abdomenul coborand cu gura cat mai jos 2) o dezbraci usor in timp ce continui cu pasul 1, 3) stii si tu ce trebuie' sa faci la pasul 3 laughing. Daca iti va zice sa te opresti (imposibil sa-ti zica asta, din punctul meu de vedere) atunci asta e... incerci alta data.
NU o intreba, daca o intrebi daca vrea ii vei strica toata "distractia" laughingwinking.

Pai de ce mai stai sa mai citesti raspunsuri pe TPU, du-te mai la ea mai si baga mai botul la "pisicuta" mai. laughing

| MarianPapuc98 explică:

Dar as vrea ca la final sa imi faca un handjob, sa ma termin si eu, ca o sa fiu mega excitat, credeti ca e de acord?